101R15N4R7BV4T datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    101R15N4R7BV4T
  • Описание
    Johanson Dielectrics 101R15N4R7BV4T RoHS: yes Capacitance: 4.7 pF Tolerance: 0.1 pF Voltage Rating: 100 V Temperature Coefficient / Code: C0G (NP0) Case Code - in: 0805 Case Code - mm: 2012 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: General Type MLCCs Dimensions: 1.27 mm W x 2.03 mm L x 1.27 mm H Package / Case: 0805 (2012 metric) Series: R15 Termination Style: SMD/SMT Voltage Rating DC: 100 V